Vítejte na našem webu

Vážení návštěvníci našich internetových stránek,

na našich stránkách vám nabízíme informace o klubovém životě, členské základně, historii, současnosti ale hlavně budoucnosti. Pomocí počítače tak můžete být s námi třeba i v obývacím pokoji. Naší snahou je být vždy aktuální a otevření k široké diskuzi.

Místem našich setkání je nově postavená trať, kterou jsme vybudovali ve spolupráci s naším čestným členem J. Weberem. Trať se nachází na jeho pozemcích před obcí Srbice. Odkaz na mapu.  Velice uvítáme, pokud se k nám budete chtít přidat, či nás jen navštívit.

Tréninky se konají nepravidelně po dohodě v neděli (není podmínkou), tam nás můžete navštívit, ale v případě vašeho zájmu nás kontaktujte také na telefonu uvedeném zde na stránkách. O aktuálním dění a připravovaných akcích se dále dočtete ve složce RC Klatovy Rally Cup a v diskuzi...

Až potud se text shoduje s textem na úvodní stánce původních webových stránek RC Rally Car Klubu Klatovy. Při stavbě původní trati u Srbic došlo k nepřesnému zaměření polohy před stavbou a tak po změně majitele objektů a pozemků bývalého JZD jsme celou trať museli vybudovat znovu o cca 20 m dále. Slova, že místem našich setkání je nově vybudovaná trať jsou tedy opět aktuální !!!

Na doporučení stávajícího webmastera jsem se pustil do tvorby nových klubových webových stránek. Technologie pokročily i v této oblasti a tvorba webových stránek je dnes vcelku jednoduchou záležitostí i pro laiky. Postupně zkusím přenést celou historii z původních webových stránek.

Jirka Pfeffer

 

 

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

Novinky

Klášterec nad Ohří 9.-10.9.2023

12.09.2023 18:37
výsledky a pořadí po dvouzávodě v Klášterci jsou v příslušné složce. Jirka

1/8 GTe cup

03.09.2023 11:42
Tak jsem konečně uložil výsledky a pořadí letošních závodů 1/8 GTe cup.

Sezóna 2022

03.05.2022 21:06
Do příslušných složek jsem vložil letošní kalendář závodů a výsledky z prvního dvojzávodu.   Jirka

RC Klatovy rally cup Klášterec nad Ohří 26.9.2021

28.09.2021 22:02
Vložil jsem do příslušných složek výsledky a celkové poředí za letošní sezónu. Dále jsem také konečně vložil nějaké fotky z posledních třech závodů.   Jirka

RC Klatovy Rally Cup Dolany u Kladna 12.9.2021

12.09.2021 19:55
Právě jsem vložil výsledky dnešního závodu a pořadí po 3 závodech do příslušné složky. Jirka

RC Klatovy Rally Cup Dolany u Kladna

08.08.2021 21:16
Právě jsem vložil výsledky dnešního závodu do příslušné složky. Pár fotek dodám zítra. Jirka

RC Klatovy Rally Cup Čelákovice 7.6.2020

10.06.2020 20:18
Vložil jsem krátký článek, výsledky a fotky do příslušných složek. Jirka

Aktualizovaný kalendář

27.05.2020 18:05
Aktualizoval jsem kalendář závodů. Jirka

RC Klatovy Rally Cup Kucíny 24.5.2020

26.05.2020 22:10
Právě jsem vložil krátký článek, výsledky a fotky z letošního prvního závodu. Jirka

Vyhlášení výsledků sezny 2019

04.01.2020 15:51
Vložil jsem fotky z vyhlášení výsledků a pravidla pro sezónu 2020. Jirka
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>