Vítejte na našem webu

Vážení návštěvníci našich internetových stránek,

na našich stránkách vám nabízíme informace o klubovém životě, členské základně, historii, současnosti ale hlavně budoucnosti. Pomocí počítače tak můžete být s námi třeba i v obývacím pokoji. Naší snahou je být vždy aktuální a otevření k široké diskuzi.

Místem našich setkání je nově postavená trať, kterou jsme vybudovali ve spolupráci s naším čestným členem J. Weberem. Trať se nachází na jeho pozemcích před obcí Srbice. Odkaz na mapu.  Velice uvítáme, pokud se k nám budete chtít přidat, či nás jen navštívit.

Tréninky se konají nepravidelně po dohodě v neděli (není podmínkou), tam nás můžete navštívit, ale v případě vašeho zájmu nás kontaktujte také na telefonu uvedeném zde na stránkách. O aktuálním dění a připravovaných akcích se dále dočtete ve složce RC Klatovy Rally Cup a v diskuzi...

Až potud se text shoduje s textem na úvodní stánce původních webových stránek RC Rally Car Klubu Klatovy. Při stavbě původní trati u Srbic došlo k nepřesnému zaměření polohy před stavbou a tak po změně majitele objektů a pozemků bývalého JZD jsme celou trať museli vybudovat znovu o cca 20 m dále. Slova, že místem našich setkání je nově vybudovaná trať jsou tedy opět aktuální !!!

Na doporučení stávajícího webmastera jsem se pustil do tvorby nových klubových webových stránek. Technologie pokročily i v této oblasti a tvorba webových stránek je dnes vcelku jednoduchou záležitostí i pro laiky. Postupně zkusím přenést celou historii z původních webových stránek.

Jirka Pfeffer

 

 

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

Novinky

Vložena aktualizovaná pravidla RC Klatovy rally cup 2011

22.07.2011 20:44
Právě byla vložena do nové podsložky Pravidla ve složce RC Klatovy rally cup aktualizovaná pravidla ( zákaz použití zpátečky, zákaz zkracování trati ).

Vloženy fotky ze závodů v Srbicích do fotogalerie.

20.07.2011 18:06

Webová prezentace byla spuštěna

02.07.2011 23:41
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Pro ulehčení života našeho webmastera jsem se na jeho doporučení pustil do tvorby nových stránek, které mohu aktualizovat sám. Jak se mi to bude dařit budete moci posoudit časem. Zatím běží ve zkušebním provozu. Postupně se pokusím přenést co nejvíce...
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15